KONST / Litografier / Färglitografi 3978594
nr 397 8594
Färglitografi
Peter Dahl, osign/onumrerad, 26x46
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 februari 2006
650 kr
450 kr
550 kr
ledande budet*
750 kr
Peter Dahl (f. 1934)